O firmie - Wirex Sp. z o.o.Jelenia Góra

Idź do spisu treści

Menu główne:

O firmie

Szanowni Państwo.

Nasza firma powstała w Jeleniej Górze w 1990 roku jako Z.P.H. WIREX s.c. . W 2001 roku ze względu na zmianę przepisów kodeksu handlowego zmieniliśmy osobowość prawną na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, która jest prawnym sukcesorem Z.P.H. WIREX s.c. .

Od początku działalności produkujemy galanterię skórzaną i zajmujemy się dystrybucją artykułów higienicznych. W 1998 roku rozpoczęliśmy produkcję papieru toaletowego i ręczników jednorazowych. Posiadamy zakład o łącznej powierzchni ok. 7.000 m kw. Nasza firma zatrudnia ok. 100 pracowników z czego znaczną część stanowią ludzie niepełnosprawni. Posiadamy status zakładu pracy chronionej.

Głównymi odbiorcami naszych wyrobów na rynku polskim są sieci handlowe METRO AG i Selgros z którymi współpracujemy od ponad 6 lat a od grudnia 2004 współpracujemy z E.Leclerc. Dodatkowo serwisujemy ponad 1500 odbiorców detalicznych. Wirex jest autoryzowanym dystrybutorem artykułów produkowanych przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA. Dodatkowo w kwietniu 2004 roku uruchomiliśmy produkcję mat bagażnikowych uniwersalnych a od listopada rozszerzyliśmy naszą działalność o import z Chin.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego